Přináším Vám exkluzivní místo pro Vaši svatbu!

Jedině se mnou se můžete vydat na společnou cestu životem v tomto nádherném prostředí.

Historie místa

Nejstarším zápisem o usedlosti č. p. 7 je odhad Mračského statku z 23. července 1648 . Podle tohoto odhadu žil na této usedlosti Jakub Bučínský a platil úrok, – činži na sv . Jiří ve výši 22.5 grošů. Protože byla usedlost značně předlužena bylo 21. ledna 1891 zapsáno vlastnické právo na Českou spořitelnu v Benešově, která usedlost ještě téhož roku v únoru prodává Karlu Žampachovi.

Mezi nejvýraznější vlastníky usedlosti patřil František Ferdinad d ´Esté , který se stal majitelem 18. prosince 1894 . Vzhledem ke svým velkým finančním možnostem přestavěl selskou usedlost na honosný lovecký zámeček, který věnoval své manželce Žofii Chotkové.
Podrobnější historii najdete na webových stránkách www.zamecekmestecko.cz

Kontakt
Místo se nachází 21 minut od Prahy směr Brno. Část obce Městečko okres Benešov.

Popis místa
Novogotický zámeček, nacházející se uprostřed kouzelné zahrady. O rozloze větší než jeden hektar.

Pronájem

K dispozici budete mít krásnou zahradu, která je vhodná na obřad a následně i svatební párty/ hostinu. Zahrada se nachází v zadní části zámečku. Přední část můžete využít k umístění party stanů. Magickým místem pro samotný obřad je mohutný stoletý strom. Atmosféru dotváří malá kaplička umístěná v horní části zahrady. Součástí pronájmu jsou dvě místnosti v přízemí zámečku, vhodné pro přípravu nevěsty a ženicha. Majitelé zámečku mně dali velkou důvěru, abych ve svatební den dohlížela na průběh svatebního dne. Spolupracujeme s jednou z nejlepších cateringových společností.

Volné termíny pro rok 2019
7.6., 22.6., 13.7., 19.7., 2.8., 3.8., 16.8., 17.8., 23.8., 24.8., září volné termíny mimo 13.9. a 14.9.