Květiny Pelino jsou ručně vázané z italských bonbonů (confetti), které obsahují uvnitř zpravidla sicilské mandle nebo belgickou čokoládu. Confetti jsou na povrchu chráněné cukrovou polevou s přídavkem vanilky a díky tomu neodolatelně voní a božsky chutnají. Jejich složení navíc umožňuje, aby si na nich pochutnali i vegani nebo lidé s bezlepkovou dietou.
S láskou vyrobené bonbonky jsou pak pečlivě zabalené do barevných celofánů nebo barevného tylu a a následně ručně vázané do podoby krásných květin v italském městečku Sulmona podle 250 let staré tradice.
Květinami z mandlí a čokolády můžete vyzdobit a provonět celý svatební prostor nebo je použít jako doplněk živým květinám. Vytvoří nádherné dekorace na stůl, originální svatební vývazky nebo rovnou svatební kytici, která nikdy neuvadne a můžete si na ní druhý den pochutnat. Jako výslužku můžete svým hostům darovat po pěti svatebních mandličkách – ty totiž podle staré svatební tradice symbolizují zdraví, bohatství, hojnost, dlouhý život a štěstí.
Bojíte se vysokých letních teplot? Nemusíte! Květiny jsou díky polevě a barevným celofánům dokonale chráněny před sluncem a vydrží i v teplotách přes 30 stupňů Celsia.
Květiny i mandličky si můžete prohlédnout a rovnou i nakoupit na e-shopu www.cokoladovekvetiny.cz. Rádi vám poradíme a pomůžeme vymyslet vhodnou kombinaci pro Váš velký den.

Nabízíme 10% SLEVU, když do poznámky napíšete heslo: koordinatorkalenka